img

Daha Çevreci Bir Paketleme ve Üretim Hattınız İçin Legi-Air 4050B: Elektrikli Etiketleme Sistemi

Ambalajlar, kalitesi ve detaylara gösterilen özen sayesinde tüm dünyada bir referans noktasıdır.

img

Matthews OEM Kontrolör ve Makine Üreticileri

Basit ama Sofistike bir cihaz olan Mperia OEM kontrol ünitesi, OEM ürün üreticisi firmaların odağında bir üründür.

img

İzlenebilirlik: Ürün Takibi Sağlamanın Yolları

Doğru olanı belirtmek gerekirse, izlenebilirlik planınız muhtemelen büyük bir çaba ve stresli bir hale geliyor.

img

En İyi Barkod Yazdırma Yönü Nasıl Seçilir?

Barkodları yazdırırken dikkate alınması gereken pek çok şey vardır, ancak bazen gözden kaçan şeylerden biri de barkod yazdırma yönüdür.

img

Matthews İle Metal Yüzey Uygulamaları

V-Serisi büyük karakter yazıcı ile tüm metal yüzeylerde kodlama yapabilirsiniz.

img

Ağaç Endüstrisi İçin Kodlama Çözümleri

Her zaman güvenebileceğiniz kodlama çözümlerimiz ile her zaman optimum verimliliği koruyun.

img

Kodlama ve Etiketleme Sistemlerinde Bakımın Önemi

Üretim hatlarınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak, kodlama ve etiketleme sistemlerinizin ömrünü uzatmak için ekipmanlarının bakımlarının yapılması şarttır.

img

Kodlama ve Markalamada Doğru Mürekkep Seçimi ve Kullanımı

Farklı yüzeylere baskı yapmak için doğru mürekkep püskürtmeli cihaz teknolojisini ve mürekkebi seçmek gerekmektedir. Her bir yüzey için hangi mürekkebin en iyi olduğunu belirleyen birden fazla değişken ve faktörün göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

img

Matthews Termal İnkjet Yazıcı İle Bir Adım Önde Olun!

Matthews MPERIA® VIAjet L-Serisi termal mürekkep püskürtmeli yazıcılar ile en iyi adımı atıyoruz; değişken verileri, basit metin ve grafikleri, neye yazdırmanız gerektiğine bakılmaksızın eşsiz hızlarda basabilirsiniz. Yüksek performanslı mürekkepler ile hemen hemen her yüzeyde hızlı kuruması gereken uygulamalarda bile sorunsuzca kullanılabilir.

img

Tüm Yüzeylerde Etkili Sonucun Tek Adresi Matthews Dod Kodlama Sistemi

Ürününüz hangi yüzeye sahip olursa olsun Matthews DOD sistemi ile kodlama yapmak çok kolay. İster kauçuk yüzeye isterseniz Kraft bir torbaya ya da ayna yüzeyine uygulama yapabilirsiniz. Size sunduğumuz aplikasyon görsellerine göz atın!

img

Matthews Mperia İle İşletme Maliyet Hesabı Çok Kolay

Matthews Mperia kontrol ünitesi ile işletme maliyet hesabı çok kolay. Mperia platformu kullanıcı dostu olduğu kadar işletmenize de birçok katkı sağlayacak özellikler barındırmaktadır.

img

Kodlama Sektöründe Öncü Olmak Bunu Gerektirir

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemi sürecinde üretimde yaşanan dalgalanmalar dolayısıyla tüm dünyada bir belirsizlik hakim oldu. Bu belirsizlikler sonucu yapılması planlanan 2021 interpack fuarı iptal edilerek 2023 yılına ertelendi.

img

Paketleme Sektöründe Kodlamanın Önemi

Paketleme makinaları üreticileri için müşteri memnuniyeti ana hedeftir. Verimli ve kesintisiz işleyen bir hat müşteri memnuniyetini arttıracağından paketleme sistemin her adımında sorunsuz ve kaliteli bileşenler ile çalışılması gerekmektedir. Bu gereklilik ile doğru ve güvenilir cihazı seçmek gerçekten önemlidir.

img

Endüstriyel üretim hatları için doğru yazıcı nasıl seçilir?

Yeni yasalar ve iş ihtiyaçları nedeniyle endüstriyel işaretleme ve kodlama gereksinimleri yıldan yıla artmaktadır. Hız, verimlilik ve kalite konusundaki avantajları nedeniyle, profesyonel inkjet yazıcılar birçok fabrikada vazgeçilmez hale gelmiştir. Bununla birlikte, farklı endüstrilerdeki baskı koşulları oldukça zor olabilir.

img

Endüstri 4.0 Platformu

Endüstri 4.0 ya da 4. Sanayi Devrimi, birçok çağdaş otomasyon sistemini, veri alışverişlerini, üretim teknolojilerini içeren bir devrimdir. Bu devrim; nesnelerin interneti, internet hizmetleri ve siber – fiziksel sistemlerden oluşan değerler bütününü ifade etmektedir.

img

Hangisi daha hesaplı?

Ayrıntılı bir dökümde, tüm maliyetler, Opex (İşletme harcamaları) ve Capex (Sermaye harcamaları) dahil olmak üzere hangi teknolojinin ne kadara mal olduğunu tam olarak analiz ediyoruz

img

TIJ mı? CIJ mı?

Sürekli püskürtmeli cihazlar diğer ismiyle ink jet (CIJ), üreticilerin endüstriyel işaretleme ve kodlama için yıllarca tercih ettiği çözüm oldu, fakat yakın geçmişte Termal mürekkep püskürtücü teknoloji diğer ismiyle Termal inkjet (TIJ) alanındaki ilerlemelerle bu alışkanlığı ve durumu değiştirmeyi gerçekleştirmektedir.

img

Ambalajınıza doğru ve uygun kodlama çözümünü sunmak…

Ofset Baskılı kutularda günümüzde kullanılması gereken güvenilir ve işletme maliyet odaklı doğru kodlama teknolojisinin Termal mürekkep püskürtme (TIJ) teknolojisi olduğunu yurtdışı müşteriler ve tedarikçilerden izlemekteyiz.