İlaç ve Tıbbi Ürünler

İzlenebilirlik, tıp ve eczacılık sektörü için büyük bir endişe kaynağı ve çoğu zaman bir gerekliliktir. Ürünün geri çağrılması durumunda, halk güvenliği ve sağlığı risk altındadır. Üreticiler, tedarik zincirindeki tüm şüpheli ürünleri hızlı ve olumlu bir şekilde tespit edip izole etme yeteneğine ihtiyaç duyarlar. Bir insan tarafından okunabilen barkodlar, üretim tarihleri ve parti numaraları olmadan, ürünün geri çekilmesi, imkansız olmasa da yönetimi zordur.

Serileştirme, birim seviyesinden vaka seviyesine kadar anahtar uygulamadır ve Matthews bunu sağlayacak ürünlerle donanmıştır. Temel olarak serileştirme (parti kodları, lot kodları, ürün numaraları, zaman ve tarih damgası) üretim noktasından çıkış noktasına kadar tedarik zincirinin sonuna kadar izlenebilirliğini sağlar. Bu veriler, insan tarafından okunabilir bir metin biçiminde veya verilerin elektronik olarak doğrulanması işlemine yardımcı olan barkod kullanımı yoluyla olabilir.

Çeşitli uygulamalara uyum sağlayacak seçimlere ve birçok farklı yazım ve kodlama teknolojisine sahip olduğumuz için şanslıyız:

  • MPERIA® Otomasyon Yazılımı ERP / WMS sistemleri ve işletme genelinde yazım / kodlama, yerleşik veri tabanı yönetimi için çoklu yazım teknolojileriyle entegrasyon olanaklarına sahip tekil platform.
  • Lazer Tarih, saat, parti kodları, seri numaraları, barkodlar, statik veya dinamik işaretleme, mürekkep kullanmadan, çeşitli ürün kategorisinde yazım kabiliyeti, kalıcı yazımlar, yerleşik veri tabanı.
  • Termal Mürekkep Püskürtme Teknolojisi Tarih, saat, parti kodları, seri numaraları, barkodlar, yüksek çözünürlük, yazım başına düşük maliyet, kartuş teknolojisi.
  • Yüksek Çözünürlüklü Piezo Mürekkep Püskürtme Teknolojisi Tarih, saat, parti kodları, seri numaraları, barkodlar, grafikler, geniş alanda yazım, yüksek çözünürlük, kutu kodlama.
  • Jet Valf Teknolojisi Tarih, saat, parti kodları, seri numaraları, renk çeşitliliği / mürekkep çeşitleri, güvenilir, büyük karakter.

Matthews, uyumluluğu ve izlenebilirliği korumanıza yardımcı olabilir. Barkotlama, ürün bilgileri, parti kodları ve son kullanma tarihleri- ihtiyaçlarınız için doğru donanıma sahibiz. Plastik, plastik filmler, folyolar ve hatta Tyvek® üzerine yazım yapıyor olsanız bile, ihtiyacınız olan yüksek kalitede veri ve barkodları sağlayacak yazım ürünlerine sahibiz.