Kodlama Sektöründe Öncü Olmak Bunu Gerektirir

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemi sürecinde üretimde yaşanan dalgalanmalar dolayısıyla tüm dünyada bir belirsizlik hakim oldu. Bu belirsizlikler sonucu yapılması planlanan 2021 interpack fuarı iptal edilerek 2023 yılına ertelendi.

Özellikle kodlama sektörünü yakından takip eden firmalar için bu süreç gerekli yatırımların yapılması noktasında yeterli bilgiye ulaşılamaması açısından firmalar adına bir eksiklik olarak yansımaktadır.

Ama bu zorlu süreçte 869TR ailesi olarak müşterilerimize sektörde ilkleri getiren ve her defasında zamanın gereksinimlerinin getirdiği teknolojileri sunan firma olmaktan mutluluk duymaktayız.

Matthews Mperia platformu ile tek noktadan tüm hatlarınızı birbirinden farklı sayısız yazıcı kafa teknolojileri ile kontrol edebilirsiniz.

MPERIA ile birincil, ikincil ve üçüncül tip kodlama süreçlerinde sorunsuz ve verimli olarak ürünlerinizi her an kodlayabilir ve takibini yapabilirsiniz.

Matthews L-serisi termal inkjet cihazlar ile 1,25 cm’den 5 cm kadar olan yüksekliklerde değişken tüm gerçek zamanlı içeriğinizi ister QR kodlu ister satır bazında text basabilirsiniz.

Matthews V-serisi büyük karakter kodlama cihazları ile tüm yüzeylerde, tozlu ve kirli ortamlarda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Matthews T-serisi yüksek çözünürlüklü kodlama cihazları ile kolilerinizi etiket ve ribon masrafını ortadan kaldırarak daha verimli bir şekilde kodlama sağlar.

Weber marka etiketleme sistemleri ile tüm ambalaj tiplerine uygun etiketleme sistem çözümleri sunmaktayız.

Weber etiketleme cihazları ile ister hazır etiketi etiket aplikatörü yardımıyla ister boş etiketinizi dahili üniversal yazıcılar ile bütünleşmiş etiket makinaları ile içeriği istediğiniz şekilde yazdırıp ürününüze uygulayabilirsiniz.

869TR olarak, siz müşterilerimizin zaman içinde oluşan taleplerine ve gereksinimlerine karşılık son teknoloji sistemleri, fuar vb. organizasyonları gezme imkânı yada olanağı olmasa bile sektörde olan öncülüğümüzden dolayı tecrübelerimizi ortaya koymak adına takip ederek siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Çünkü öncü olmak bunu gerektirir.

Daha fazla bilgi edinmek için bize buradan ulaşabilirsiniz.