Daha Çevreci Bir Paketleme ve Üretim Hattınız İçin Legi-Air 4050B: Elektrikli Etiketleme Sistemi

Ambalajlar, kalitesi ve detaylara gösterilen özen sayesinde tüm dünyada bir referans noktasıdır.

Ambalaj sadece estetik bir obje olmakla kalmıyor, aynı zamanda önemli bir inovasyon ve sürdürülebilirlik kaynağını da temsil ediyor. Birçok şirket, çevresel etkisi düşük ekolojik malzemeler kullanarak yenilikçi ambalaj çözümlerinin araştırılması ve geliştirilmesiyle ilgileniyor. Çevresel etkiyi azaltma taahhüdü sadece paketleme aşamasında değil, aynı zamanda ürünün tanımlanması ve takip edilmesiyle ilgili hemen takip eden aşamada da düşük çevresel etkiye sahip üretim süreçlerinin benimsenmesi söz konusudur.

Bu bağlamda 869TR olarak, Weber Etiketleme Sistemleri ile ürünlerin paketleme aşamasından sonra üretim hattında etiketlenmesi konusunda gelişmiş ve özelleştirilmiş çözümler sunarak fark yaratmaktadır.

Weber elektrikli etiketleme cihazı Legi-Air 4050B'yi geliştirdi: yüksek hassasiyetli hareketlere ve basınçlı havayla ilgili maliyetlerin %80'e kadar azaltılmasına olanak tanıyan elektrik motorlarıyla çalıştırılıyor.

Modüler ve yerden tasarruf sağlayan tasarımı, onu endüstriyel ortamlar için ideal bir elektrikli yazdır ve uygula etiketleme sistemi haline getirir ve paketleme ve üretim hatlarına kolayca entegre edilir. Günlük bakım gerektirmediğinden kolay, hızlı ve temiz bir şekilde kendinden etiketleme sağlar. Modüler tasarımı aynı zamanda aplikatörlerin saniyeler içinde değiştirilmesine olanak tanıyarak endüstriyel üretim hatlarında daha önce görülmemiş çok yönlülük ve esneklik sunar.

4050B modeli 3 farklı makineden oluşur:

Üçüncül paketlemeye yönelik AP182 elektrikli serimizi kaçırmayın;

Ya da bunun yerine çok yüksek hızlarda uygulama yapmanız gerekiyorsa çok hafif karbon aplikatörlü Legi-Air 6000'i keşfedin.

Ücretsiz danışmanlık ve tekliflendirme için bizimle iletişime geçebilirsiniz. bize ulaşın.