Endüstriyel üretim hatları için doğru yazıcı nasıl seçilir?

Matthews Mperia ile Kazançlı Çıkın
Matthews Mperia ile Kontrol Sizde

Matthews Mperia kontrol ünitesi ile işletme maliyet hesabı çok kolay. Mperia platformu kullanıcı dostu olduğu kadar işletmenize de birçok katkı sağlayacak özellikler barındırmaktadır.

Bunlardan en önemlisi içinde barındırdığı sarf malzeme menüsü ile tüketiminizi, birim maliyetinizi ve kaç adet baskı yapabileceğinizi rahatlıkla görebilir ve takip edebilirsiniz.

Aşağıdaki görsel de de görebileceğiniz şekilde Matthews uygulamasında yer alan Editörden yazdığınız tüm içeriğin işletme maliyetinize etkisini görebilirsiniz.

Mperia Mesaj Editörü

Mesaj içeriğimiz: “SKT: DD-MM-YYYY” tarih formatındaki 7x5 font ile 14 karakter dir. Editörde yapacağınız her değişiklik işaret maliyetini yukarı yada aşağı yönlü olarak değiştirecektir.

Tabiki Matthews DOD8000+ yazıcı kafaların mürekkep tüketimi en optimum seviyede ayarlandığından, sarf malzeme kullanım maliyetleri oldukça düşüktür.

Mperia Mesaj Editörü Maliyet Tablosu

Yukarıdaki örnek çalışma V-Serisine ait DOD8000+ yazıcı kafa için yapılmıştır. Ve uygulama Matthews markasına ait tüm diğer teknolojiler içinde geçerlidir.

Matthews Mperia ile L-serisi termal inkjet teknoloji de bir kartuşun kaç baskı yaptığı ve her bir baskının maliyetini, aynı şekilde Matthews T-serisi yüksek çözünürlüklü yazıcı kafa ile kullanılan mürekkebin kaç baskı yaptığı ve birim maliyetlerini karşınıza sunmaktadır.

Matthews markasına ait hangi teknolojiyi kullanıyorsanız, ona ait sarf malzeme fiyat bilgisini girmeniz yeterlidir. Akabinde baskı maliyetiniz hemen hesaplanarak tablo halinde ekran üzerinde görebilirsiniz.

Bu ve bunun gibi birçok özellikten yararlanmak için tek yapmanız gereken bir Matthews yazıcı sahibi olmak. Nasıl mı? Buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.