Matthews Termal İnkjet Yazıcı İle Bir Adım Önde Olun!

Matthews Termal İnkjet Yazıcı İle Bir Adım Önde Olun!

Rakipsiz kalite, hız ve ölçeklenebilirlik

Matthews MPERIA® VIAjet L-Serisi termal mürekkep püskürtmeli yazıcılar ile en iyi adımı atıyoruz; değişken verileri, basit metin ve grafikleri, neye yazdırmanız gerektiğine bakılmaksızın eşsiz hızlarda basabilirsiniz. Yüksek performanslı mürekkepler ile hemen hemen her yüzeyde hızlı kuruması gereken uygulamalarda bile sorunsuzca kullanılabilir.

+ Rakip sistemlerden iki kat daha hızlı, 480 m/dk'dan 960 m/dk'ya*
+ 60 m/dk'da gerçek 600 dpi çözünürlükle inanılmaz derecede net baskılar
+ Bünyesinde bulunan mürekkep mühendisliği ile tüm yüzeylerde benzersiz performans ve özel mürekkep geliştirme olanağı sağlar.
Matthews L-serisi termal inkjet yazılar, 12,5mm den 50mm’e kadar istediğiniz yükseklikteki, barkod, karekod, text, grafik, logo vb. içerikleri ürününüzün üstüne basabilirsiniz.

Ayrıca tek noktadan Mperia kontrol ünitesi ile birden fazla yazıcı kafayı aynı anda sorunsuzca kontrol edebilirsiniz.

Matthews L-serisi yazıcılar tekli kartuş yada toplu mürekkep sistemi (ABIS) ile de işletme maliyetlerinizi düşürecek şekilde opsiyonlara sahiptir.

Birçok seçenek ve özelliğe sahip Matthews L-serisi yazıcılar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Kurulum, servis ve bakım gibi hizmet ihtiyacı olmayan cihazlarımız, tamamen kullanıcı dostu içeriğe sahiptir. Kullan at mürekkep kartuşları ile Matthews L-serisi yazıcı kafalarda saniyeler içinde kartuş değişimi yapabilir ve neredeyse duruş yaşamadan üretime devam edebilirsiniz.

Aşağıda yazıcı kafalarımızın çeşitliliğini görebilirsiniz. İşletmenize ve üretim hatlarınıza uygun olan cihazını seçin, arkanıza yaslanın ve düşük işletme giderinden kazanırken kalitenin keyfini çıkarın!

L SERİSİ YAZICI KAFALAR

L-12
12mm yüksekliği
L-25
25mm baskı yüksekliği
L-50
50mm baskı yüksekliğ

L-1
12mm yazma yüksekliği
+ Saniyede baskı sayısı: 500'ün üzerinde Benzersiz (uniq) QR kodları
+ Dar alanlar için mükemmel ebat ve OEM entegrasyona uyumlu
VIAPACK
12mm baskı yüksekliği
+ Komple sistem içeriği bir kutuda.

Bu ve bunun gibi birçok özellikten yararlanmak için tek yapmanız gereken bir Matthews yazıcı sahibi olmak. Nasıl mı? Buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.