Paketleme Sektöründe Kodlamanın Önemi

Paketleme makinaları üreticileri için müşteri memnuniyeti ana hedeftir. Verimli ve kesintisiz işleyen bir hat müşteri memnuniyetini arttıracağından paketleme sistemin her adımında sorunsuz ve kaliteli bileşenler ile çalışılması gerekmektedir. Bu gereklilik ile doğru ve güvenilir cihazı seçmek gerçekten önemlidir. Paketlemenin yapılıp sevke hazır hale gelmesinden sadece bir adım kala devreye kodlama sistemleri girmektedir. Tam da bu noktada doğru ve güvenilir cihaz olarak Matthews marka kodlama cihazları ile paketleme hatlarınızın sorunsuz ve güvenli çalışmasını sağlarken müşterilerinizin de memnuniyetini maksimum düzeyde tutmanızı sağlayacaktır.

Matthews marka kodlama cihazlarımız minimum duruş süresi, bakım gerektirmeyen sistemleri ve ekonomik sarf ve yedek parçaları ile ihtiyaçlarınızı kalitesi ile karşılamaktadır. Büyük karakter kodlama, kartuşlu termal inkjet kodlama ve yüksek çözünürlüklü kodlama sistemleri ile ihtiyacınız olan her baskı teknolojisi Matthews markasında mevcut.

Paketleme ambalaj tipinizin hiç önemi yok! Çünkü Matthews kodlama sistemleri ile Kraft torbadan karton kutuya, metal yüzeyden ahşap palete kadar tüm yüzeylerde doğru çözümler ile gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Analiz yapmak ve ürünlerimizle tanışmanız için tek yapmanız gereken aşağıdaki linkten tarafımıza ulaşmak. Akabinde sektörde uzun yıllar önderlik etmiş ve yol göstermiş ekip ile tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Daha fazla bilgi edinmek için bize buradan ulaşabilirsiniz.