869TR Teknik Servis Portföyü

İşinizin kendine özgü ihtiyaçları ve hedefleri olduğundan, 869TR, sizlere kademeli hizmetlerini sunar. Her bir kademenin faydaları, işletmenizin başlangıç, eğitim, proje yönetimi ve teknoloji hizmetlerinden ihtiyaç duyduğu destek seviyesine dayanır.

Standart Servis Hizmeti
Müşterilerimize; Merkez Servis ve Müşteri işletmesinde aşağıdaki hizmetleri sağlamaktayız.
Tespit-Onarım-Eğitim-Devreye Alma-Keşif-Montaj-Kurulum
Servis Anlaşmaları
869TR, size en uygun hizmetlere ve iş yapma biçiminize erişmenizi kolaylaştırır.
Servis Danışmanlığı
Üretim ve iş taleplerinize uygun doğru çözümü, performans değerlendirmelerini ve çalışma kontrollerini sağlamak için sizlere saha teknisyenini sunar. Potansiyel sorunların erken tespiti ve bilgi aktarımı yoluyla yazıcı kullanımının optimize edilmesini sağlar.
Yazılım Desteği
Matthews, sürekliliği sağlamak ve yatırımınızı desteklemek için tasarlanmış MPERIA kontrol platformu ile sizlere kolay ve esnek imkanlar sunar. MPERIA kontrol platformu, Yönetim bilişim sistemleri (MES-ERP-WMS), Programlanabilir Kontrol Cihazları (PLC), Palet etiketleme, Ürün kodlama cihazları (CIJ, TIJ, DOD), Koli kodlama (HR) ve Raporlama yelpazesi ile sizlere tek noktadan yönetim, verimlilik ve kontrol rahatlığını sağlar.
Eğitim Hizmetleri
Temel Seviye Operatör Eğitimi (Cihaz kullanımı, MPERIA kullanıcı eğitimi, Temel hata bulma ve Sorun çözme)
İleri Seviye Operatör Eğitimi (Önleyici bakım, İleri seviye hata bulma ve müdahale, periyodik yedek parça değiştirme)
Proje Yönetimi
Projenin başlamasından; planlama, yürütme ve izlemeye kadar 869TR sizlere uzman rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunar.
Hedeflerinizi belirlemeye, riskleri analiz etmeye ve kanıtlanmış markalama ve kodlama çözümlerini değişen ihtiyaçlarınıza göre sürekli yöneten bir irtibat noktasından yararlanacaksınız.