Şirket Profili

Şirket Profili

1986 yılında bir ilki gerçekleştirerek Türkiye pazarına girdiğimiz Kodlama - Etiketleme sistemlerini ve bu sistemler ile ilgili çalışmalarımızı bugün 869TR Kodlama ve Etiketleme Sistemleri Anonim Şirketi çatısı altında sürdürmekteyiz.

Sektörü ile ilgili farklı teknolojileri bünyesinde barındıran şirketimiz, bu teknolojiler ile hemen her sektörün ihtiyaçlarına çözümler yaratabildiği gibi, tek bir firmanın ürününden-paletine kadar giden üretim sürecinde de kodlama-etiketleme ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Termal inkjet, Drop on valf jet, Yüksek çözünürlük gibi, kodlama teknolojileri ile, Otomatik Etiketleme Sistemleri (Etiket Aplikatörleri), Etiket Yazma ve Yapıştırma Sistemleri, Palet Etiketleme Sistemleri gibi değişik alternatifli etiketleme sistemleri de ürünlerimiz arasında bulunmaktadır.

Bu sistemlerin yanında şirketimiz, Termal Transfer Ribonların satışını yaparak, tüm bu sistemlerin teknik servis ve sarf malzeme hizmetlerini de sunmaktadır.

Sahip olduğu tüm bilgi, deneyim ve mesleki birikimleri, ortağımız olan ABD / Matthews (DOD-TIJ- Hi-Res Sistemler) ve Almanya /Weber (Aplikatör-P&A) firmasının Türkiye temsilciliği ile gerçekleştiren firmamız, iş kolumuzdaki hizmetlerin tümünü tek çatı altında toplayan ilk firma olma özelliğine de sürdürmektedir.

Şirketimiz, tüm bu sistemler ile gıda, ilaç, kozmetik, temizlik, boya, kimya, otomotiv, elektrik-elektronik, lojistik-dağıtım, gibi birçok sektörde 30 yıla ulaşan tecrübesiyle kendini sürekli geliştirerek sektörde ürün ve hizmet kalitesiyle ilerlemektedir.

869TR İş Etiği 869TR Vizyon, Misyon ve Değerler